[ Новые сообщения · НА ГОЛОВНУ · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Архів - тільки для читання
Форум » архів ігор » Operation: Time Out » Operation: Time Out (11/11/2012)
Operation: Time Out
ChechenДата: Вівторок, 13.11.2012, 11:33 | Сообщение # 31
Полковник
Группа: Чистильщик
Сообщений: 496
Статус: Offline
Quote (SAM)
багато тактичні помилки були відносне твоє командування!

Говорить подобным образом - это ничего не сказать. Уточняй, назови эти ошибки.

Quote (SAM)
але діло в том і більшостей народа підтримує мене

И пускай каждый говорит за себя, а не выражает мнение "народа".

Quote (SAM)
так шо раджу тобі переглянути твої помілки, ми преглянули свої!

Твои "рекомендации" я обязательно учту, только мне вот что не понятно: ты предлагаешь мне пересмотреть свои ошибки, а Вы свои уже пересмотрели.
То есть, если я правильно понимаю, ты не считаешь команду как единое целое? Мне казалось, что обсуждение ошибок должно быть коллективным.

Quote (SAM)
томушо і я смислю в стратегії як і Док і Скайфокс!

Именно поэтому я и назначаю старших в отделениях.

Quote (SAM)
вот берити премир від сфінки, там тімур, і не хто не споре!!!

А что, на мой счёт кто-то спорит. Если кому-то есть что сказать - пожалуйста, но только прямым текстом.
Подобный вопрос уже поднимался, и большинство мое командование устраивало.


Не говори мне что делать, и я не скажу куда тебе идти.
 
SAMДата: Вівторок, 13.11.2012, 11:59 | Сообщение # 32
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Корочі я зрозумів, то все на зборах обговорем! то я бачу на кожний пункт є відповід я тоже так вмійю!

YOUTUBE канал DynamixMotion


 
OShyДата: Вівторок, 13.11.2012, 13:03 | Сообщение # 33
прапорщик
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 77
Статус: Offline
Я там не був, але судячи по відкликам про ігру, бачу що пограли досить непогано.
А помилки в командуванні будуть завжди, від того нікуда не дінешся. "перемога - заслуга команди, а в поразці винний завжди тренер(командир)" - то народна мудрість )))
Віталіка помилка тільки в тому, що він почав виправдовуватись і доказувати що все було в порядку з командуванням, хоч такого не буває, хто б і де б не був командиром. А здорова критика - то завжди тільки на користь
До речі в нас головною причиною поганого командування завжди було в першу чергу погане виконання тих команд (мною в першу чергу,
не отр-рицаю opps ) і з цим шось робити треба в першу чергу!!!
 
OShyДата: Вівторок, 13.11.2012, 13:08 | Сообщение # 34
прапорщик
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 77
Статус: Offline
Прикрепления: 0630463.jpg (146.1 Kb)
 
DokДата: Вівторок, 13.11.2012, 13:22 | Сообщение # 35
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (Chechen)
Откуда он там взялся, я думаю, тебе никто кроме него самого не ответит. Вкладывать свой мозг, или брать под контроль чужой, я ещё не научился. В военное время, за самовольное покидание позиции, боец пошел бы под трибунал, но у нас же вроде бы страйкбол, а не война.

У снайпера не было вариантов, как переместиться после оживления на Т3, так как нас (Т2) обошли с тыла и вернуться на свою позицию на Т2 он не мог. На позиции Т3 от него было бы больше пользы, так как больше открытого пространства, а подобраться к оврагу возле Т2 было бы крайне опасно. Я считаю, он принял правильное решение - не умереть, а принести больше пользы.

Сори залогинился по Доком, это Похил


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
s_pohilДата: Вівторок, 13.11.2012, 13:34 | Сообщение # 36
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Да и кстати игра была норм, посадил 2 аккума и выстрелял все шары, педулово получилось знатное

 
SAMДата: Вівторок, 13.11.2012, 13:36 | Сообщение # 37
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Дякую слон за інформативний плакат, суть повідомлення зрозуміло, дякую за хамстьво! дуже цінну сердечно! але то показує шо в нас тчно інператорска система за що дякую за докази!

YOUTUBE канал DynamixMotion




Сообщение отредактировал SAM - Вівторок, 13.11.2012, 13:42
 
OShyДата: Вівторок, 13.11.2012, 14:03 | Сообщение # 38
прапорщик
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 77
Статус: Offline
Самір, шо ти одразу в штики! То ж просто прикол, без злого умислу ;)
 
SlamДата: Вівторок, 13.11.2012, 14:05 | Сообщение # 39
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 1027
Статус: Offline
Quote (Dok)
У снайпера не было вариантов, как переместиться после оживления на Т3

Он не оживлялся, это было начало штурма, и он как-то туда прискакал раньше нас ))


Serious SLAM
 
s_pohilДата: Вівторок, 13.11.2012, 14:23 | Сообщение # 40
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Quote (Slam)
Он не оживлялся, это было начало штурма, и он как-то туда прискакал раньше нас ))

О начале боя не знаю, я говорил про штурм Т2


 
ChechenДата: Вівторок, 13.11.2012, 14:34 | Сообщение # 41
Полковник
Группа: Чистильщик
Сообщений: 496
Статус: Offline
Quote (Slam)
Он не оживлялся, это было начало штурма, и он как-то туда прискакал раньше нас ))

Теперь я понял суть вопроса о снайпере. Игорь ты наверное перепутал миссии. Со стороны здания Снайпер был во второй миссии, а не в третьей.
Я тогда всех разделил на три отделения, а снайперскую пару отправил на здание отдельной боевой единицей.
Если у нас с тобой получилась путаница в этом, то тут снайпер отработал правильно.

P.S. Если я не правильно понял - поправте...


Не говори мне что делать, и я не скажу куда тебе идти.
 
SAMДата: Вівторок, 13.11.2012, 14:47 | Сообщение # 42
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Quote (OShy)
Самір, шо ти одразу в штики! То ж просто прикол, без злого умислу ;)


Я і не обіжаюс, я просто оцінив твою фантазію! і "шутку", ми же всі розумні люди. але далі то ми вчетверг поговоремо!


YOUTUBE канал DynamixMotion


 
SlamДата: Вівторок, 13.11.2012, 14:57 | Сообщение # 43
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 1027
Статус: Offline
Quote (Chechen)
поправте...


Поправляем..
Я говорю о 3-ей миссии, где штурм группа должна была захватить Т3 и удержать её
Был старт - мы ломанулись к зданию (я ещё споткнулся и навернулся) - выбежали из леса и у зданиия Т3 началась перестрелка, в которой я чётко разглядел нашего снайпера с синей повязкой

А вобще это не так важно, снайпер-то действительно не из нашей команды, просто обсуждали командование группами...


Serious SLAM
 
Tank302Дата: Вівторок, 13.11.2012, 16:59 | Сообщение # 44
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (Chechen)
Да и вообще, это был не наш боец, как увидишь его на какой нибудь игре, обязательно спроси.

Цей снайпер позакомандник відповідно не дивно що він грав в свій кайф і можливо ігноруючи накази.
Quote (Chechen)
Поэтому надо было оставить Танка(снайпера) и ему в поддержку раненого Макара прикрывать Ваше отступление

Quote (Chechen)
И как ты себе это представляешь??? Если даже связи у всех нет


Думав нічого писати не буду, бо я фактично пропустив усю гру через поломку СВД, але раз тут затіяли таку революцію, то вставлю і своїх 5 копійок. Наперед прошу у всіх вибачення ще не зміг вас підтримати в нелегкому бою. В останній місії я був без рації, з недорегульованим хопом і повністю не орієнтувався на карті, тому користі від мене фактично не було. На старті на Т3 пострелював у вікні Тимура чим заставив його не висовуватися з вікна, прикриваючи наступ Дока, Слема і Макара. Коли мене Тимур виніс, то довго шукав мертвяк - "десь біля бару червоний скотч на дереві". Прикольно було пройтися по лінії фронту - дивлюся справа лежать, зліва лежать, а ти йдеш як придурок

Щодо ситуації яка склалася:
Великої проблеми не бачу. Зіграли з сильною командою от і повилізали на верх усілякі прогрішення. Прогрішення є і будуть завжди, як в рядових так і в командування, а от їхня кількість залежить від інтенсивності ігор. Тому дискутувати хто тут завалив усю гру - недоречно. Тренування, тренування, і тренування. Щодо рацій то тут питань не повинно бути взагалі, кожен член команди ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ мати рацію на іграх, особливо в таких як ця. Я розумію, що не кожен може викласти 70$ за нормальну рацію, але треба знаходити компроміс, бо як можна звинувачувати командира якщо солдат не на зв'язку?

Щодо командира.
Думаю зустрічатися не варто, бо у всіх гарячі голови, адреналін ще не вийшов, тому ще одне одному повідгризаємо голови ;))))
Якщо є пропозиція зміни командира, то проведемо вибори. Назвіть кандидатури, запустіть голосування на тиждень і будемо мати нового командира, на .... скажімо сезон. А там виберемо іншого. Дайте команді відчути керування різних командирів, дайте різним командирам керувати бойовими діями, можливо тоді ми будемо більше розуміти і поважати одне одного!


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
s_pohilДата: Вівторок, 13.11.2012, 19:03 | Сообщение # 45
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Quote (Tank302)
Щодо командира.
Думаю зустрічатися не варто, бо у всіх гарячі голови, адреналін ще не вийшов, тому ще одне одному повідгризаємо голови ;))))
Якщо є пропозиція зміни командира, то проведемо вибори. Назвіть кандидатури, запустіть голосування на тиждень і будемо мати нового командира, на .... скажімо сезон. А там виберемо іншого. Дайте команді відчути керування різних командирів, дайте різним командирам керувати бойовими діями, можливо тоді ми будемо більше розуміти і поважати одне одного!

klass
Вовчик запиляй голосовалку


 
DokДата: Вівторок, 13.11.2012, 20:26 | Сообщение # 46
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (s_pohil)
Вовчик запиляй голосовалку

Непогана ідея, але чи всі хочуть взяти на себе такий груз відповідальності, і потім вислуховувати в свій адрес критику, не завжди лісну. Я наприклад був командиром до першого бою, коли ми тільки сформувались. Я знаю що таке недовіра команди і потрібно мати неабияку силу волі щоб гідно без емоцій вислуховувати в свій адрес що ти некомпетентний у цьому. Тому про зміну командира я як учасник декількох революцій категорично проти. Але зрештою як команда вирішить так і буде. Друге питання: А чи потрібно піднімати теке питання?, ось про що потрібно голосувати. Тому пропоную всім зацікавленим проголосувати на головній сторінці сайту, тоді все стане на свої місця.


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
SAMДата: Вівторок, 13.11.2012, 20:32 | Сообщение # 47
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Quote (Dok)
Непогана ідея, але чи всі хочуть взяти на себе такий груз відповідальності, і потім вислуховувати в свій адрес критику, не завжди лісну. Я наприклад був командиром до першого бою, коли ми тільки сформувались. Я знаю що таке недовіра команди і потрібно мати неабияку силу волі щоб гідно без емоцій вислуховувати в свій адрес що ти некомпетентний у цьому. Тому про зміну командира я як учасник декількох революцій категорично проти. Але зрештою як команда вирішить так і буде. Друге питання: А чи потрібно піднімати теке питання?, ось про що потрібно голосувати. Тому пропоную всім зацікавленим проголосувати на головній сторінці сайту, тоді все стане на свої місця.


То все добре але збір все одно в четверг 50


YOUTUBE канал DynamixMotion


 
МакарДата: Середа, 14.11.2012, 12:10 | Сообщение # 48
Старший прапорщик
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 95
Статус: Offline
Знов бухати? pivo
 
SAMДата: Середа, 14.11.2012, 12:17 | Сообщение # 49
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Quote (Макар)
Знов бухати?


неяк ні, поговоремо, прогулосуемо, зробимо висновки і додому!


YOUTUBE канал DynamixMotion


 
МакарДата: Середа, 14.11.2012, 12:29 | Сообщение # 50
Старший прапорщик
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 95
Статус: Offline
Я поняв, а закусь брати? ne
 
DokДата: Середа, 14.11.2012, 17:49 | Сообщение # 51
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (Макар)
Я поняв, а закусь брати?

незнаю, але Похил буде без машини buba


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
s_pohilДата: Середа, 14.11.2012, 18:43 | Сообщение # 52
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
pivo

 
Форум » архів ігор » Operation: Time Out » Operation: Time Out (11/11/2012)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Designed by KACEP © 2024