[ Новые сообщения · НА ГОЛОВНУ · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Архів - тільки для читання
Форум » архів ігор » WHITE RUSH / БІЛА ГАРЯЧКА » WHITE RUSH / БІЛА ГАРЯЧКА (Гра відкритого типу. 21/10/2012)
WHITE RUSH / БІЛА ГАРЯЧКА
SAMДата: Понеділок, 08.10.2012, 21:40 | Сообщение # 1
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline


Тип гри: Війскова / Економічна / РПГ

Дата: 21.10.2012

Сенарії: Готовий на 100%

СПИСОК ГРАВЦІВ

SAM
SKYFOX
МАКАР
DOK
CHECHEN
VOVANDER
SLAM
POHIL
ХАВКА
TANK
MOROZ
ше є інші не знаю кк

сфінкси від 5-10 ч. НЕ БУДУТЬ

Інфо про гру:
----------------

Збір 9:00 максімум під мостом на сихові. гра триває до ~17:00

місце події, Колумбія.

- Армія
- Нарко картел
- CIA

Задачі сторін конфлікту:

Армія:
-Винишувати нарко картел
-Зупинити нарко-курєри
-винишувати лабороторії переробки
-винишувати точки доставки

Нарко картел:
-зберати наркотики в плантації
-перенести до лабороторії наркотики в сероми вигляди
-преробляти наркотики в готовим вигляди і передати до точки доставки

CIA:
-не чіткий тип задачи (засекречина інфа)

ЯКШО кк людеї буде менше чим обіціного то цсенарії переходе в режим ЛАЙТ.

Поділ команд:
CIA(СРУ): SAM + Pohil


валюта гри:
-наркотики
-технічні прилади
-доллар сша
-песос куломбійский

Зміні в сенарії можливий!

Результати:
Війська: Сейф - 200$ / 4000 Песос
XXX- 0

Картел: Сейф - 2100$
XXX - НаркоПак 1 / 200$ / 1000 Песос
Прикрепления: 0379647.jpg (439.0 Kb)


YOUTUBE канал DynamixMotion




Сообщение отредактировал SAM - Неділя, 21.10.2012, 21:33
 
SAMДата: Понеділок, 22.10.2012, 22:24 | Сообщение # 31
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Док дякую за критику, звичайно негативну більше... а від всіх я по чув більш позитив(твій брат по зброю які грав за вашу комманду SLAM песав више)... але нічого я не ображаюся. лехше усуджовати, і ти сам говорив "всім не догодиш".

Quote (Dok)
збір на 9.00, гра 14.00

так але тут ми почали в 12:00, помиляеся чуточку! klass

Quote (Dok)
То ще добре що Сфінкси до нас не приїхали от би ржали

тут образливо трохі, якшо були бе сфінкси то воні бе вирулели ситуацію, я песав ту сторону команди для них для того то трохі тяшкувато було, але ви допустили помилки.

+P.S: наступний раз трохі по лехши на реторику і підтекстом. і до речі, я буду песати і виконовати гри як важаю запотрібним, і запрошувати коммади як треба, і не треба тягати всю команду під один флаг 6b

+P.S 2: Я маю велику повагу для людеї які витрачають енергію в розробку і цінять скілке енергії було вкладено в розробку інших, маю повагу для тих які помагали мені в здіснення ціль і дуже ціню ти тепли слова які почув від більшість гравсів, критику я оцінів і буду важати шоб помилки не повторяти. за то все і за ту дружбу з вами мені дае силу песати далі і предумовати далі. дякую друзі за дякую і за велику підтримку!

На ту ноту я буду закінчувати цеї спор!


YOUTUBE канал DynamixMotion




Сообщение отредактировал SAM - Понеділок, 22.10.2012, 23:51
 
SlamДата: Вівторок, 23.10.2012, 10:13 | Сообщение # 32
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 1027
Статус: Offline
Кстати.. если кому интересно..
Сфинксы (не знаю в каком кол-ве, но Oleh точно) в это воскресенье были на ТЕЦ.. ))
Видел на Airsoft форуме..


Serious SLAM
 
DokДата: Вівторок, 23.10.2012, 13:02 | Сообщение # 33
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Критика двигун прогресу, звичайно позитивні речі слухати приємніше, але якщо є проблема її потрібно висвітлювати, це тільки на користь, моя критика не містить особистих образ, та і не на меті в мене когось ображати, я сказав як бачив. Є проблема в команді, і вона набуває хронічного характеру, це мене лякає. А що до гри я вже сказав, тут не критика, а скоріше порада
ПС Доречі на рахунок мого"брата" по зброї, він взагалі людина позитивна, і у всьому бачить тількі плюси, якщо перечитати всі його пости то там не знайдеш а ні одного негативного відклику про ігри, це людина сангвінік, він навіть модерує форум Анекдоти,що засвідчує про своєрідний характер Братухи,


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
SAMДата: Вівторок, 23.10.2012, 13:41 | Сообщение # 34
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Quote (Dok)
Критика двигун прогресу, звичайно позитивні речі слухати приємніше, але якщо є проблема її потрібно висвітлювати, це тільки на користь, моя критика не містить особистих образ, та і не на меті в мене когось ображати, я сказав як бачив. Є проблема в команді, і вона набуває хронічного характеру, це мене лякає. А що до гри я вже сказав, тут не критика, а скоріше порада
ПС Доречі на рахунок мого"брата" по зброї, він взагалі людина позитивна, і у всьому бачить тількі плюси, якщо перечитати всі його пости то там не знайдеш а ні одного негативного відклику про ігри, це людина сангвінік, він навіть модерує форум Анекдоти,що засвідчує про своєрідний характер Братухи,


я за твою критику нічого немаю, вона завжди потрибна томушо людина не може в де які віпадки критично оцінуввати, а твоя критика Док, вона важлива завжди томушо ти хороший полевой командир. але головна риса критика, знання подовати ту критику, а то шо ти не бачев нічогго образливого то твоя осибиста думка. але нічого страшного я не тримаю зла не накого і не буду, просто рекомендую зминити підхід, томушо треба думати шо не завжди то подобюается всім як ти подаеш.
P.S: А стань в наший команди не є аш так поганий, а моя гра нічого не зміне, щоб були змини треба грати з іншеми комадами, тоді ми поповнемо опет і будемо рухатися далі!


YOUTUBE канал DynamixMotion


 
DokДата: Вівторок, 23.10.2012, 16:12 | Сообщение # 35
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (SAM)
а то шо ти не бачев нічогго образливого то твоя осибиста думка. але нічого страшного я не тримаю зла не накого і не буду, просто рекомендую зминити підхід, томушо треба думати шо не завжди то подобюается всім як ти подаеш.

а кого я образив? тебе?, чи команду?
якщо хтось бачить образу крім Саміра, прошу в ПМ або тут, я вибачусь, окремо Саміру велике пардон за образу яку я наніс йому


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
SlamДата: Вівторок, 23.10.2012, 18:25 | Сообщение # 36
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 1027
Статус: Offline
Ну раз вы меня уже "закрутили" в разговор - вставлю свои 5 монет
Канэш мне приятно, но не могу про себя сказать, что я сангвиник (дермеца у каждого своего хватает))
На каждой нашеи игре есть минуса и недоработки и тут они были, просто лично я пытаюсь для себя вынести позитив из любой игры, даже если она для меня не очень удачная. То что их надо обсуждать - это факт, просто вы уже переходите на ругань и обиды потихоньку, чего делать не стоило бы!


Serious SLAM

Сообщение отредактировал Slam - Вівторок, 23.10.2012, 18:33
 
Tank302Дата: Середа, 24.10.2012, 00:38 | Сообщение # 37
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Завжди неприємно чути критику на адресу свого дітища, в яке вклав немало часу й сил. Навіть якщо автор каже що без образ, критика - рушій прогресу, всерівно вона сприймається негативно. Док, згадай як тобі було коли обсирали твою гру ? З іншого боку Самір - людина яку я дуже поважаю, але з його запальним характером треба бути обережним ;) Звичайно, ніхто не може вказувати комусь робити так чи інакше, але і заявляти що ваша думка мені до дупи, я сам собі режисер - на мою думку теж не зовсім коректно.

Я до чого це все понаписував - нам усім треба бути обережнішим у своїх висловлюваннях і не переходити на особистості. Усім ніколи ніхто не вгодив і не вгодить. Так було, є і буде.

Щодо самої гри, то спробую знайти плюси і мінуси. Свободу слова ще ніхто не відміняв ;)

Мінуси:
Довга підготовка. Сем без образ, але на мою думку складні сценарії де є гроші і багато артефактів таки треба викладати на форум хоча б для того, аби наперед знати які групи будуть і яка їхня місія. Док вірно зауважив, ми змарнували час на поділ команд та пояснення сценарію. Самір, ти придумав хороший сценарій, але ти сам побачив що далеко не всі зрозуміли його суть. Особливо хто такі наркобарони і для чого вони призначені. Slam довго думав перш ніж застрелити мене з червоною позначкою наркобарона. Та й після вбивства він забув привести докази в ЦРУ і зрубати 5000 песо.

Плюси:
Хороша динамічна гра. Свобода вибору дій для кожних сторін. Ніхто не нудився всі були при роботі. Природно, що наркоторговці могли сіяти і виготовляти наркоту дезавгодно і природно що армія не знала де саме. Але не природно що армія не знала де аеропорт, вокзал та автовокзал. Знищити наркоторговців можна було багатьма способами. Перший штурм вояк залишив мені 6 патронів!!! У нас було їх обмаль а це явна превага вояк на старті. Або могли знищити джерела нашого прибутку. Будь-яке порушення виробничого ланцюга і ми без бабла і відповідно без патронів.

Що окремо хотів відзначити:

* Доку і Чечену респект за красиву гру! "Оцените красоту игрьі - развелі как котят" (С) Чечетов klass

* Армія хоч і була в меншості і не володіла місцем нашого перебування, допустила ряд помилок. Вояки дуже кричали що у них немає розвідданих. Так а хто вам заважав їх отримати? Плантації хоч і були розкидані невідомо де, але все ж таки в встановлених організатором місцях. Замість штурмувати нас, вам слід було поспостерігати куди ми бігаєм. А гонили ми по лісі як слони!!! Напали на точку, знищили артефакти і все - ми без прибутку! А от де вокзали і аеропорт ви, в принципі, могли б знати.

В цілому це була чудова гра. Самір, дякую за гру і бажаю аби наступні ігри були не менш цікаві! Так тримати! klass



-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
DokДата: Середа, 24.10.2012, 08:53 | Сообщение # 38
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (Tank302)
Док, згадай як тобі було коли обсирали твою гру ?

Так цьому було місце, я образився, я просто почув в свій адрес від людини котра мене не бачила а поза очі сказала бо було темно цитую " шо за далбо..б придумав цю гру". Це було в пориві гніву тому обіди не тримаю, свої помилки оцінив , зробив висновки. Ту т зовсім інше, вибачте, але натяками я не розмовляю і говорю як є в доступній цивілізованій формі, в мене теж запальний характер, але я вмію себе конролювати. Сема я також поважаю і ціную його активність дай бог кожному. Сем ти молодець , нам всім хочеться щоб все було гарно як заплановано, але незавжди так виходить, сам того не побачиш, тому є друзі які не співають дефілямби а чесно кажуть що і як, і як це можна виправити, емоції емоціями, але нам потрібно рухатись далі, і покращувати рівень наших ігор, і саму гру(тактику ітд).


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
SAMДата: Середа, 24.10.2012, 13:36 | Сообщение # 39
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Quote (Dok)
але нам потрібно рухатись далі, і покращувати рівень наших ігор, і саму гру(тактику ітд).


я о тим, як сказав раніше покрашуется не через сенарії, а через тактику, а то можна тілке по активность відвідовання і розуміння оде одного в плані командні грі на полі бою, і саме головне ігри з іншами командами + деціпліна на протязі гри (тобто серюзно ставлення до айрсофт ціліком з підтримку всі правила) а внас то все храмає трохі.

Док: я не в емоцях і не був, все добре, я просто зробив зауваження і крапка. я не тремаю зла і ми всі друзі! так шо улибка klass

Рухаемся далі... Operation: TimeOut на носі!


YOUTUBE канал DynamixMotion


 
DokДата: Середа, 24.10.2012, 14:43 | Сообщение # 40
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (SAM)
Рухаемся далі... Operation: TimeOut на носі!

чекаємо 6b


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
Форум » архів ігор » WHITE RUSH / БІЛА ГАРЯЧКА » WHITE RUSH / БІЛА ГАРЯЧКА (Гра відкритого типу. 21/10/2012)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Designed by KACEP © 2024