[ Новые сообщения · НА ГОЛОВНУ · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: s_pohil, Chechen  
Форум » архів ігор » ВРАСПЛОХ 2 16.-17.червня 2012 » Врасплох 2. Вопрос - Ответ. (Розъяснения)
Врасплох 2. Вопрос - Ответ.
ChechenДата: Вівторок, 15.05.2012, 13:34 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Чистильщик
Сообщений: 496
Статус: Offline
Задавайте свои вопросы - получите ответы.

Как показывает практика:
те кто до игры все понимал и ничего не спрашивал, обычно начинают играть по своему сюжету и своим правилам!!!

Спрашивайте, не стесняйтесь, иначе наломаете сценарий!


Не говори мне что делать, и я не скажу куда тебе идти.
 
Tank302Дата: Вівторок, 15.05.2012, 13:34 | Сообщение # 2
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Всім привіт!
Тема - создана. Сообщение - перенесено.

Quote (Dok)
Життя-1 на весь період

Це остаточно і обговоренню не підлягає? Можеш описати трохи місії? Цікавить чи прийдеться бігати з СВД чи можна буде залягти за дня на вечірній місії ? -- Якщо одне життя на всю гру, то б не хотілося в першій перестрілці покинути гру Я до ранку не доживу, я стільки не вип'ю

Пропозиція - може життів буде 2 ? По одному на кожну місію, чи то тобі ламає сюжет?


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)


Сообщение отредактировал Tank302 - Середа, 16.05.2012, 12:39
 
DokДата: Середа, 16.05.2012, 02:42 | Сообщение # 3
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (Tank302)
Можеш описати трохи місії?

Місій буде дві вечірня, та нічна. На вечірній буде 1-2-3 життя (побачим по обставинам)тим не менше перша міссія буде пов"язана з нічною, за сюжетною лінією. А ось нічно це тільки 1 життя, тобто - вбили топай в мертвяк , в палатку і спати до ранку.
Quote (Tank302)
Цікавить чи прийдеться бігати з СВД чи можна буде залягти за дня на вечірній місії

я думаю що так.
Про суть гри скажу, що це буде дві сторони Терористи , та Спецназ
Терористам потрібно буде утримівати точки, спецназу проводити диверсійну діяльність, підрив , ітд,


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
Tank302Дата: Середа, 16.05.2012, 12:46 | Сообщение # 4
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Супер! хороший сюжет гра має бути цікавою

-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
mortarikДата: Четвер, 17.05.2012, 01:19 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 93
Статус: Offline
Нарахунок життя........
сама ідея мені подобається немає "Анріал-торнамент", але буває нку тупо не заканало.....десь в 21:30 і здец?
Я розумію що війна це війна.....і ще раз повторююсь сама ідея мені подобається але може тоді ми хоть якось
внесемо можливість мертвим знову потрапити в ігру .... ну якесь там підкріплення чи що (нехай для цього сторонам,
щось треба зробити. щоб була така можливість) організаторам просто як ідея і прохання(але всерівно погоджусь з рішенням організаторів).......нехай не відразу нехай через 1-2 години....повірте, що чекати годину чи дві теж великий стимул
щоб подовше пожити.

І ще одне питання...ми приїхали...поставили палатку....розклалися...почали бігати.....а хто буде стерегти все це майно....
людіщок там достатньо лазить........

Ну і сподіваюсь на більш детальніший опис..)))))

І ше одне може як варіант.....часові рамки для спецназу на захват точок...і може в терористів, ще зробити патрулі між точками
якщо таке можливо по сценарію.......

Дякую всім за увагу. а організаторам за сміливість )))))
 
mortarikДата: Четвер, 17.05.2012, 01:23 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 93
Статус: Offline
троха накалампуцав тексту в першому абзаці...прощу вибачення...ніч.....сподіваюсь що ідея зрозуміла )))))))))))))
 
DokДата: Четвер, 17.05.2012, 14:01 | Сообщение # 7
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (mortarik)
Я розумію що війна це війна.....і ще раз повторююсь сама ідея мені подобається але може тоді ми хоть якось
внесемо можливість мертвим знову потрапити в ігру .... ну якесь там підкріплення чи що

Так це буде можливо, скоріш за все мертві будуть відігрувати заручників в фінальній міссії
Quote (mortarik)
І ще одне питання...ми приїхали...поставили палатку....розклалися...почали бігати.....а хто буде стерегти все це майно....
людіщок там достатньо лазить........

там буду я , можливо ще Похил, будемо мінятись
Quote (mortarik)
і може в терористів, ще зробити патрулі між точками
якщо таке можливо по сценарію.......

саме так і планується, Терористи організовують патрулі і контроль над усіма точками. Деталізація сценарію не потрібна, буте тільки легенда для сторін, та вказівки ватажків угруповань


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
Tank302Дата: Четвер, 17.05.2012, 17:02 | Сообщение # 8
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (mortarik)
але буває нку тупо не заканало.....десь в 21:30 і здец?

Погоджуюся, кого вбили на старті, то до ранку нудитися в мертвяку буде важко.

Док може дійсно старт нічної гри перенесемо на годинку, другу вперед? Чи тобі то ламає сюжет?


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
DokДата: П`ятниця, 18.05.2012, 17:32 | Сообщение # 9
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (Tank302)
але буває нку тупо не заканало.....десь в 21:30 і здец?

Погоджуюся, кого вбили на старті, то до ранку нудитися в мертвяку буде важко.

Док може дійсно старт нічної гри перенесемо на годинку, другу вперед? Чи тобі то ламає сюжет?

ша старті можна померти і бути вбитим тільки якщо ти шахід. звичайно я припускаю таку можливість, напр. спецназ круто розізлився і за пів години завалив, всіх. Хлопаки на то і є ріал 1 місія 1 життя, нех як говориться вмирати за родіну в перший день, живіть до кіньця війни. Зрештою все вирішено нарах 1 життя, мінятьи ніц небудемо з часом початку місії нічної можливо будуть зміни в сторону пізніше.


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
Форум » архів ігор » ВРАСПЛОХ 2 16.-17.червня 2012 » Врасплох 2. Вопрос - Ответ. (Розъяснения)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Designed by KACEP © 2024