[ Новые сообщения · НА ГОЛОВНУ · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: s_pohil, Chechen  
Форум » архів ігор » ВРАСПЛОХ 2 16.-17.червня 2012 » Врасплох 2 . Основна інформація
Врасплох 2 . Основна інформація
DokДата: Середа, 20.06.2012, 10:45 | Сообщение # 61
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
в мене пару фоток є, але ше недобрався до рюкзака, сьогодні викладу, а відео є в Похила, то варто подивитись можна уссатса

Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
VovanderДата: Середа, 20.06.2012, 23:51 | Сообщение # 62
Лейтенант
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 103
Статус: Offline
Ну тепер і я хочу подякувати всім що прийшли, в всім які приклалися до організації цього міроприємства!
Док, респект тобі і велике спасибі!!!
Гра була класна, хоча й нестандартна, але ти обіцяв, що буде шось оригінальне.

Ми з Бастером, Танком і Толіком(предатель, як виявилося в останні хвилини бою))) практично всю гру провели на горі в радіусі 20-30 метрів.
Відчуття ппц неоппісуємие, постійні глюки, якесь світло постійно ввижається(причому кольорове), вітер башню зносить.....
Як на мене то я б хотів хоть трохи побігати, але не склалося, хоча й не жалію.... ходити як "сліпі каченята" тіпа спец-нацики))) після їх розповідей теж впадло.
ніч зіграла з нами в реальний чорний ящик))))

Особливо важко було незаснути з 3ї до 4ї ранку. Знаєш же, шо вони обовязково прийдуть.
І тут в 3-30 о чудо вони атакуть, хоча як виявилося це здали нерви в новеньких пацанів, перестрілялися до холєри.

Ледь ледь розвиднюється, ще б пів години і було б все добре видно.....
3-45- справжня війна, механи уходять одна за другою. Ранили танка і мене, де бля ....баний бінт, танк кричить бігом перевязуйся. бастер матюкається на акум, мороз кричить: "Давай фанарь Льоха...!!!" мля, бастер, танк мертві. дивлюся бомба хитається, канкін завалив її..... залишається остання механа, перезаряжаюсь і тут хтось мене розстрілює з правого боку.... думаю некуйово пацики вже втигли обійти ..опаний ти степлєр....... Толік каже Вован, то я тебе, я не хотів... емоцій ноль... як в аніхдоті, "ахуєнно день пройшов!!!

Найбільше НЕ сподобалося: коли повернулися в лагерь, хтось бакланив оргів зі словами Якого ..уя то було так і так з повторенням кожних 5 сек. неповага одназначно......

Окреме спасибі кухарю Славіку, шо зупка,(недопрацьовка оргів, по 50 треба було дати до а не після))) шо шашлик вища похвала!!!!!
 
VovanderДата: Середа, 20.06.2012, 23:52 | Сообщение # 63
Лейтенант
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 103
Статус: Offline
А забув, Слон красафчік, не здивував!!! так держать))))
 
mortarikДата: П`ятниця, 22.06.2012, 20:26 | Сообщение # 64
Лейтенант
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 93
Статус: Offline
Велике дякую всім хто організував ігру і за те що не дали померти з голоду і від обезводкання ))) на сто відсотків підтримую правило, що не більше 50 грм. перед ігрою.......
Гра вдалася...відразу було повідомлено, що легко не буде...вот воно і сталося спецназу було нелегко пробиратись...терорам нелегко чекати (просто всі привикли до дінамічної гри) а війна буває різною.....інколи треба і пару днів чекати і не знати коли........
єдине як пораду до даної гри (але відразу попереджаю, це моя думка а як відомо скільки людей стільки думок), це те що на день можна було зробити простеньку місію якаб поєднювалась з нічною ігрою. Стосовно перепалки після ігри скажу так....Організатори забийте...після ігри завжди куча емоцій куча спорів хто переміг...ще не відійшов адреналін від ігри...тому певне невдаволення було і буде на кожній грі (ми з Тріщом також пробували організовувати ігри і самі попадали в такі самі невдоволення і самі потім казали що хрен більше будем щось організовувати) всім здається що він би зробив краще....тому всі ці невдоволення то ху-ня.....
Відпочили здорово і поіграли здорово, на наступний день навіть мозги не могли напрягатись))))) і скажу ще одне нам ще вчитись і вчитись
Ще раз дякую організаторам за бажання, натхнення, сміливість і за гру яку вони організували (яка дала мені новий досвід, відчуття і випробування) і за те що просто нас зібрали великим дружним колективом.
 
Tank302Дата: Понеділок, 25.06.2012, 10:38 | Сообщение # 65
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (mortarik)
на день можна було зробити простеньку місію якаб поєднювалась з нічною ігрою

Я якраз так і думав, що результат денної гри буде впливати на нічну, якісь там бонуси для команд і тп, а насправді була легка розминка і ту переривали туристи :)
Але в основному було цікаво. Ще раз повторюся - не бери дурного до голови, незадоволені були, є і будуть завжди ;)


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
DokДата: Понеділок, 25.06.2012, 15:55 | Сообщение # 66
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Quote (Tank302)
.Організатори забийте...після ігри завжди куча емоцій куча спорів хто переміг...ще не відійшов адреналін від ігри...тому певне невдаволення було і буде на кожній грі (ми з Тріщом також пробували організовувати ігри і самі попадали в такі самі невдоволення і самі потім казали що хрен більше будем щось організовувати) всім здається що він би зробив краще....тому всі ці невдоволення то ху-ня.....

Quote (Tank302)
не бери дурного до голови, незадоволені були, є і будуть завжди ;)

Я вам скажу одразу, що і в мене адреналін зашкалював, тому здалося що я ся нагнівав, повністю розумію, що всім невгодиш, завжди будуть незадоволені, і навпаки. тому щераз дякую за те що підтримали , приїхали, і проявили себе , дуже з професійної сторони, я повторюсь , коли скажу ,що висидіти нерухомо в засаді 4-6 годин зможе далеко не кожен, та і спецназу ой як тяжко було, дякую щераз за гру


Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
Форум » архів ігор » ВРАСПЛОХ 2 16.-17.червня 2012 » Врасплох 2 . Основна інформація
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Designed by KACEP © 2024