[ Новые сообщения · НА ГОЛОВНУ · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: Chechen  
Форум » архів ігор » Кристали 2 » Відгуки по грі (Ваші враження від гри)
Відгуки по грі
s_pohilДата: Неділя, 30.10.2011, 20:02 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Здається мені гра вдалась, якщо врахувати відвідуваність попередніх ігор. Чечену і Сему респект

 
SkyFoxAH1Дата: Понеділок, 31.10.2011, 11:56 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Старпом
Сообщений: 297
Статус: Offline
Игра действительно удалась, благодаря тем людям которые присутствовали на игре. Спасибо Виталику за организацию игры, ты долго шел к цели но не смотря на длительный промежуток времени ( 2 года между Кристаллами 1 и Кристаллами 2) тебе все удалось.
Точные координаты сыграли только в плюс, а также оч. понравилась идея фото фиксации, было легко и быстро находить нужные точки. Набегались с Vovander-ом и SLAM-ом по горам туда назад, только успевай вытягивать с рудника енергокристалы, у нас их было хоть жоп...й жуй.
Даже удалось выпустить два бункера шаров при нападении на СВОБОДУ, мы их хорошенько пощипали. Сработала тактика Игоря (десантника) наступление в виде "V" елочкой. Но мне пришлось дольше всех отбивать пакет с грузом который Женя захватил но вражеский шар настиг его, груз находился в 3-ох метрах от меня, но ХАВКА не давал мне высунутся и даже пытался меня гранатами забросать. Но подмога подошла вовремя ДОК и МАКАР накрыли шквальным огнем противника, который в свою очередь успевал по мне стрелять когда я забирал груз шары летели над головой. Враг был повержен - груз доставлен задание выполнено.
Жаль что в конце игры большинство не проявило желания устроить сходняк tratata у базы проффесора nic

P.S. Перед тем как попасть на КАРАОКЕ у меня дома было сгружено огромное количество амуниции, кому что нужно звоните пишите, хотя могу выставить все на разпродажу B) .
Кстати тов. СЛОН заманив на КАРАОКЕ часть уже "тепленьких" и потерявших бдительность бойцов, в конце просто - тупо самоликвидировался оставив товарищей на растерзание бухгалтерии "888"


Не спорь с прапорщиком,
что земля круглая,
а то он заставит тебя ее равнять.


Сообщение отредактировал SkyFoxAH - Понеділок, 31.10.2011, 21:46
 
DokДата: Понеділок, 31.10.2011, 12:03 | Сообщение # 3
Генералісімус
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1602
Статус: Offline
Все сказане Льошою чиста правда, поки що мозги включити неможу щоб щось написати від себе, Дякую організатору за гру , поки в мене buba треба похмелитись pivo

Не задавай дурні запитання, якщо не хочеш почути дурну відповідь
 
s_pohilДата: Понеділок, 31.10.2011, 12:58 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Quote (SkyFoxAH)
Ксати тов. СЛОН заманив на КАРАОКЕ часть уже "тепленьких" и потерявших бдительность бойцов, в конце просто - тупо самоликвидировался оставив товарищей на растерзание бухгалтерии "888"

СЛОНА НА МЫЛО!!!


 
Tank302Дата: Понеділок, 31.10.2011, 13:18 | Сообщение # 5
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (Dok)
поки в мене buba треба похмелитись pivo

О, то я вчасно від вас втік :)

В цілому сама гра пройшла на ура. Дуже сподобалася арена - було багато місць і в кущах сховатися і на траві полежати + просто бомбезна, ідеальна погода для гри (Чечен, поділися секретом в кого замовляв погоду! klass ). Сама гра, відчувається, добре продумана. Звичайно ідеально все продумати не вдасться але принаймні краще ніж на сталкері, коли квести придумувалися організаторами в останній тиждень, через що і змушений був археолог видумувати для нас квести на ходу... Так відійшов я від теми...
По Кристалам, для себе (через брак досвіду) виніс два важливі моменти, дві помилки через які я не зміг себе реалізувати.

1) Для такої локації не слід було брати оптику на СВД - через траву і адреналін від того що на тебе суне 3 ворога з різних сторін і "поливає" тебе кулями, я не бачив в прицілі польоту своєї кулі, і так і не догнав чого це я 3 рази стріляв у Макара і жодного разу не попав ppc Ну добре останні 2 він уже ховався, але на перший постріл я цілився дуже добре, а коли побачив що Макар не вмер + видав своє місце перебування, то там вже великої точності не було. Дока в жовтому камуфляжі було важко візуально відрізнити від таких же жовтих кущів і тому поки в прицілі знайшов мішень мене уже застрелили.
Ну це все приходить з досвідом, на наступний раз я відіграюся tratata

2) Правду казав Чечен - на такі ігри ОБОВ`ЯЗКОВО треба мати свою рацію і то з гарнітурою, бо без зв`язку сидиш в тій засаді, чуєш якісь вигуки, стрільбу а не розумієш що робиться. Я тільки час-від часу, коли кругом мене абсолютна тиша, вмикав моторолку аби вловити приблизно хід гри.

Цілковито погоджуюся з SkyFoxAH - жаль що в кінці не захотіли влаштувати східняк, я не настрілявся а з таким сюжетом гри і погодою її можна було грати з самого рання до глупої ночі...

Дякую усім за гру, особливо організатору, дійсно було цікаво і весело.

P.S. Чечен! У мене дядько був фанатом Висоцького (досі всі платівки залишилися і навіть бюст на шафі ), і в дитинстві я часто чув той хрипучий голос, так от вчора ти мені про це нагадав.
Респект! klass


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
s_pohilДата: Понеділок, 31.10.2011, 15:58 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Quote (Tank302)
1) Для такої локації не слід було брати оптику на СВД -

Оптика має бути в любому випадку:

Правила Страйкболу:
"...6.11. Снайперская винтовка должна представлять собой антуражную копию реальной снайперской винтовки. На снайперскую винтовку должен быть установлен оптический прицел с кратностью не менее 3х..."

http://556.ucoz.ua/forum/5-56-1

З.І. Сорі за офтоп, але нагадування правил флудом не вважаю




Сообщение отредактировал s_pohil - Понеділок, 31.10.2011, 15:59
 
bastardoxДата: Понеділок, 31.10.2011, 20:16 | Сообщение # 7
Ефрейтор
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 34
Статус: Offline
всё супер klass Чечен молодец,давненько так не играли tratata ,караоке было лишним,но тоже весело B) ,особенно хмурое утро buba .насчет бухгалтерии:я лично Веталю дал ещё вначале народного гуляния в Ляльке 50 украинских тугриков,есле чё домазать,то нет проблем! amer .Лёха, у тебя мой рюкзак и Похила ГЕХА.ещё раз Веталю bravo 11 6b
 
bastardoxДата: Понеділок, 31.10.2011, 20:24 | Сообщение # 8
Ефрейтор
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 34
Статус: Offline
за сходня я тоже согласен с большинством,его тупо не хватило для выброса всей энергии tratata :v -- .Ущё раз Ветальке,и остальным ОРГАМ,особенно поворам,громкое УРАААААААААА! 11
 
ChechenДата: Вівторок, 01.11.2011, 18:07 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Чистильщик
Сообщений: 496
Статус: Offline
Спасибо всем за игру.
Большая благодарность за такую серьезную явку. Были практически все зарегистрировавшиеся.
Благодарю Профессора (Sam'a), очень помог с мертвяком и с инвентарем.
Особая благодарность кулинарам: Dok охеренно замариновал мясо, Pohil сварганил костер и пожарил мясо.
Благодарю всех "мертвых", которые не глядя на свой "мертвый" статус, насобирали такую кучу дров.
На днях подсчитаю очки и отпишусь, но важно ведь не победа, а участие klass


Не говори мне что делать, и я не скажу куда тебе идти.
 
Tank302Дата: Вівторок, 01.11.2011, 18:15 | Сообщение # 10
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (Chechen)
Dok охеренно замариновал мясо, Pohil сварганил костер и пожарил мясо

100% Шашлик був супер klass М'ясо Док також сам вибирав? А то таке мягусіньке було...


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
ChechenДата: Вівторок, 01.11.2011, 18:20 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Чистильщик
Сообщений: 496
Статус: Offline
Quote (Tank302)
М'ясо Док також сам вибирав? А то таке мягусіньке було...


Все сам, респект!


Не говори мне что делать, и я не скажу куда тебе идти.
 
bastardoxДата: Середа, 02.11.2011, 01:13 | Сообщение # 12
Ефрейтор
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 34
Статус: Offline
хватит хвальбы ,думаем о дальнеших пострелушках tratata
 
bastardoxДата: Середа, 02.11.2011, 01:15 | Сообщение # 13
Ефрейтор
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 34
Статус: Offline
это серьёзно,тк конец года скоро 6b
 
Форум » архів ігор » Кристали 2 » Відгуки по грі (Ваші враження від гри)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Designed by KACEP © 2024