[ Новые сообщения · НА ГОЛОВНУ · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Dok  
Форум » Інтернет-магазин » АЕГ зброя, комплектуючі, разгрузи, шняги » Купую рацію (потрібна порада)
Купую рацію
Tank302Дата: Вівторок, 28.02.2012, 11:10 | Сообщение # 1
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Всім привіт! Весна вже на порозі, то я згадав про страйкбол tratata
До СВД ще не добрався (лежить на балконі в коробці) а от враховуючи досвід попередніх ігор, снайперити без зв'язку з товаришами по зброї гибле діло. Тому прошу спеціалістів поради в тому в тому питанні: яку рацію і де купити?
Чув що найкраще себе зарекомендувала Kenwood.
На радіобазарі бачив девайс з приблизно такими характеристиками: Kenwood TK-2260 Тип 1
Коштує таке задоволення 500 грн. Продавець запевняє шо вона нова. Може я сплутав моделі рації, але в інтернет-магазинах ціна суттєво вища - більше 100 $
Отже, що порадите брати цю на радіобазарі?


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
SkyFoxAH1Дата: Вівторок, 28.02.2012, 15:12 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Старпом
Сообщений: 297
Статус: Offline
Во первых СВД ты зря на балконе хранил, если конечно он у тебя не утепленный!!!
Во вторых ты должен определиться сколько $ ты можешь потратить на рацию.
У меня две рации одна Midland 3Вт http://www.corason.ua/db1/store/product/19127/midland_lxt360vp3# меня полностью устраивает, вторая на запас простенькая Motorola 0.5Вт
Обязательно иметь гарнитуру!!!


Не спорь с прапорщиком,
что земля круглая,
а то он заставит тебя ее равнять.


Сообщение отредактировал SkyFoxAH - Вівторок, 28.02.2012, 15:27
 
s_pohilДата: Вівторок, 28.02.2012, 15:28 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Я брав Puxing РХ-888, 76 (чи 74, не пам"ятаю) у.о., 5Вт, 2 приймача, ФМ радіо, 400-480 мГц, дуже задоволений, конектиться з любими раціями FRS, GMRS, HK, CB, LPD, PMR, 128 програмованих каналів. Китай, але дуже якісний. ВВажається найкращою рацією свого діапазону в ціновій категорії до 100 у.о. Підходить гарнітура від кенвуда.

http://airsoft.ua/showthread.php?t=13847

http://www.ebay-forum.ru/phpBB2....shopcom

Купував на ebay.com




Сообщение отредактировал s_pohil - Вівторок, 28.02.2012, 15:38
 
s_pohilДата: Вівторок, 28.02.2012, 15:30 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Quote (Tank302)
На радіобазарі бачив девайс з приблизно такими характеристиками: Kenwood TK-2260 Тип 1

Частотний діапазон не підходить, так що про неї можеш забути (діапазон має бути 400-470), крім цього тільки 16 каналів....

Не брати ні в якому разі!!!




Сообщение отредактировал s_pohil - Вівторок, 28.02.2012, 15:36
 
Tank302Дата: Середа, 29.02.2012, 10:54 | Сообщение # 5
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
О, дякую друзі за докладну відповідь :)
Quote (SkyFoxAH)
Во первых СВД ты зря на балконе хранил, если конечно он у тебя не утепленный!!!

Ні, балкон не утеплений. Думаєш резинка хоп-апа попсується? Я про це думав, але в хаті не було де її тримати. Якщо резинка задеревяніє, то може буде краще закручувати кулі, а якщо ні, то куплю нову, всеодно вона не закручує так як би хотілося.
Quote (SkyFoxAH)
Midland 3Вт меня полностью устраивает

Цена: 10.00 у.е. 0_о ого, а гарнітура там яка? Хочеться щоб з кнопкою на палець.
Quote (s_pohil)
Я брав Puxing РХ-888, 76 (чи 74, не пам"ятаю) у.о.

гм... дорогувато. Річ хороша, але мені тільки для ігор, а там потужності до 1,2 км достатньо
Quote (s_pohil)
Частотний діапазон не підходить, так що про неї можеш забути (діапазон має бути 400-470 ), крім цього тільки 16 каналів....
Не брати ні в якому разі!!!

О, дуже дякую що попередив, розкажи, будь-ласка, детальніше про діапазон, чого він має бути 400-470 мГц ?


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
s_pohilДата: Середа, 29.02.2012, 11:23 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Quote (Tank302)
О, дуже дякую що попередив, розкажи, будь-ласка, детальніше про діапазон, чого він має бути 400-470 мГц ?

Переважна більшість страйкболістів використовує діапазон частот FRS, GMRS. Тобі потрібна рація яка закриває цей діапазон, а 400-470 мГц це по максимуму.
Quote (Tank302)
Ні, балкон не утеплений. Думаєш резинка хоп-апа попсується? Я про це думав, але в хаті не було де її тримати. Якщо резинка задеревяніє, то може буде краще закручувати кулі, а якщо ні, то куплю нову, всеодно вона не закручує так як би хотілося.

Якщо резинка задубіла, вона з першого пострілу порветься, думай відразу про нову.
Quote (Tank302)
Цена: 10.00 у.е. 0_о ого, а гарнітура там яка? Хочеться щоб з кнопкою на палець.

З кнопкою на палець не бери, вони глючні, буш засирати ефір. 10 у.о. жодна рація не коштує (ти напевно подивився на ціну чехла до рації). Якщо буш брати мідланд, то в неї специфічний роз"єм до гарнітури. Моторолку брати не рекомендую - заслаба (0,5Вт), треба хоча б 2-3 Вт




Сообщение отредактировал s_pohil - Середа, 29.02.2012, 12:51
 
s_pohilДата: Четвер, 01.03.2012, 14:59 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Старпом
Сообщений: 719
Статус: Offline
Quote (Tank302)
гм... дорогувато. Річ хороша, але мені тільки для ігор, а там потужності до 1,2 км достатньо

Якраз не достатньо


 
Tank302Дата: П`ятниця, 02.03.2012, 15:50 | Сообщение # 8
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (s_pohil)
З кнопкою на палець не бери, вони глючні, буш засирати ефір.

тобто глючні? Самі натискаються чи шо? :)
Quote (s_pohil)
Якраз не достатньо

не зрозумів, поясни будь-ласка, чого не достатньо? Ми ж на більше 2 км не бігаєм


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
SAMДата: П`ятниця, 02.03.2012, 16:15 | Сообщение # 9
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Так розберемся трохі... коліс я стим петання займався інтенсивно...

Kenwood не погана рація але глюків куча яка бе не була модель... ліпше бери то шо по сути брали я і похіл (puxing px-888D) не шкудуй тих 70$ повір там є все + 5 ватний канал то не мало, там де всі рації з нашої команди відехають то я з похілом все ок і через арматури всяки і релієфи(та та та арматура і релієфі то погана чтука заброшані санаторії біля грінів, то був полігон випробовання) , данні по рацію похіл вже удачно описав я добавлю тілке одне там антена можна зняти ії і поминяти на білшу тоді в тебе радюс збілшется, я викупав антену яку пробиває ліпше всякі релієфі та ліса за 20$ вот і думую поміняти собі походу антену!. в мене є кабилочок для програмування через ПК, всі канали і назви за 5 сек тобі налаштую.

За гарнітур ти там є різни... хоч на палец буд ласка, просто похіл описав одну ситуацію, а гарнітур куча, починаеш з 5$ до 20$ (я говорю про гарнітуру на кнопку на палец тілке) але маю опить з неї мені вона не дуже томуша куча дротів сама ліпша (як я думаю і пробував) то з вичайнмй динамік в вухо і мікрофон на патичку (в мене skyfox і pohil) просто мікрофон біля усть можна тихо говорити. є ше система ларингафона, вона не погана у COBRA якраз має таку! вона була в мене (не погана система можна говорити дуже тихо, але там була з кнопкую на палец, але можна найти інші системи, треба глянути) для того на гарнітур не треба багато а якшо тобі подобайтся на палец то треба брати тоді трохі іншу (війде на 5-10$ більш).

відповід на петання:
Quote (Tank302)
тобто глючні? Самі натискаються чи шо? :)

так бувало шо тупо самостійно натискалає... але то було одна гарнітура, друга в мене була, зарас вона у COBRA ще служе і служе :)

Quote (Tank302)
не зрозумів, поясни будь-ласка, чого не достатньо? Ми ж на більше 2 км не бігаєм

не забуть воні пишуть 2км і більш але то по прями без не якіх структур і релієфі(ну я думаю ти все срозумів то шо я написав вище)

PS. вигладає так наша гарнітура:
Прикрепления: 2916008.jpg (153.4 Kb)


YOUTUBE канал DynamixMotion




Сообщение отредактировал SAM - П`ятниця, 02.03.2012, 16:26
 
Tank302Дата: П`ятниця, 02.03.2012, 16:29 | Сообщение # 10
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (SAM)
ну я думаю ти все срозумів то шо я написав вище

зрозумів! klass

дякую за поради! буду думати...


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
Tank302Дата: Вівторок, 20.03.2012, 00:32 | Сообщение # 11
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Начитавшись форумів, прислухавшись до ваших порад і отримавши аванс за березень - придбав! Усе, можете приймати в клуб Puxing PX-888D pivo
Взяв на eBay за $77.80
Чекаю...


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
SAMДата: Вівторок, 20.03.2012, 08:57 | Сообщение # 12
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Quote (Tank302)
Начитавшись форумів, прислухавшись до ваших порад і отримавши аванс за березень - придбав! Усе, можете приймати в клуб Puxing PX-888D
Взяв на eBay за $77.80
Чекаю...


Молодец!!! о це новина!!! ше бе на грах то побачати с тобою klass


YOUTUBE канал DynamixMotion


 
Tank302Дата: Вівторок, 27.03.2012, 18:03 | Сообщение # 13
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (SAM)
ше бе на грах то побачати с тобою

побачиш, я ж для того і купив. Хай тільки дійде.
Quote (SAM)
в мене є кабилочок для програмування через ПК, всі канали і назви за 5 сек тобі налаштую.

розкажи будь-ласка детальніше, канали ще програмувати треба? Не як в моторолці тицяти 1,2,3 і тд ?


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
SAMДата: Вівторок, 27.03.2012, 18:53 | Сообщение # 14
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Quote (Tank302)
розкажи будь-ласка детальніше, канали ще програмувати треба? Не як в моторолці тицяти 1,2,3 і тд ?


так треба програмувати, всі каналі пусті... можна і вручну але то пекелськи довгу і тяшко! а так сразу... там просто є 128 каналів, і там треба крутити кнопку шоб переключити від канал до канала!


YOUTUBE канал DynamixMotion


 
Tank302Дата: Середа, 28.03.2012, 11:11 | Сообщение # 15
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (SAM)
так треба програмувати, всі каналі пусті

тю, то я тоді попрошу тебе то зробити, бо я і кабелю не маю і не знаю як її програмувати.


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
SAMДата: Середа, 28.03.2012, 12:35 | Сообщение # 16
Генерал
Группа: Старпом
Сообщений: 916
Статус: Offline
Quote (Tank302)
тю, то я тоді попрошу тебе то зробити, бо я і кабелю не маю і не знаю як її програмувати.


Без петань, все зроблю!


YOUTUBE канал DynamixMotion


 
Tank302Дата: Середа, 28.03.2012, 22:47 | Сообщение # 17
Капітан
Группа: боєць 5.56
Сообщений: 167
Статус: Offline
Quote (SAM)
Без петань, все зроблю!

дякую друже pivo


-куме!
-шо?
-а знаєте що по-кацапськи означає слово "шабля" ?
-ні
-тихіше панночко :)
 
Форум » Інтернет-магазин » АЕГ зброя, комплектуючі, разгрузи, шняги » Купую рацію (потрібна порада)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Designed by KACEP © 2024